استخدام مترجم غیرحضوری – استخدام مترجم در منزل (دورکار)

استخدام مترجم غیرحضوری – استخدام مترجم در منزل (دورکار)

در ارمیا استخدام شوید و درآمد میلیونی کسب کنید!

سایت ترجمه ارمیا از مترجمین متخصص در حوزه انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، زبان عربیو سایر زبانها به صورت دورکاری و غیرحضوری و در منزل دعوت به همکاری می کند.

ارمیا یک وب سایت برونسپاری کار ترجمه تخصصی است که از طریق آن مترجم زبان انگلیسی،مترجم عربی و مترجمین سایر زبانها می توانند به صورت پاره وقت، غیر حضوری به صورت دورکاری و در منزل همکاری نموده و سفارش های ترجمه را انجام دهند. با توجه به ماهیت ترجمه می توان گفت کهانجام کار ترجمه در منزل یکی از کم چالش ترین کارها به صورت دورکاری یا غیرحضوری است. برای آن دسته از مترجمینی که امکان کار به صورت تمام وقت را ندارند و یا اینکه زمان اضافی برای انجام کار دیگری را دارند، انجام ترجمه در منزل می توانید فرصت مناسبی برای فعالیت و درآمدزایی باشد.

ارمیا با توجه به ظرفیت خود در وهله اول علاقه مند به استخدام مترجم زبان انگلیسی و استخدام مترجم عربی است.

قیمت ترجمه – هزینه ترجمه تخصصی

استخدام مترجم در منزل

برای برخی از مترجمین به ویژه خانمها، به دلیل مشغله های زندگی امکان فعالیت در خارج از منزل و به صورت تمام وقت امکان پذیر نیست، این افراد می توانند با ثبت نام و گذراندن آزمونها در سایت ترجمه تخصصی ترنسیس استخدام شوند و از طریق ترجمه مقاله ها، ترجمه کتاب، ترجمه متون تخصصی، ترجمه خبر مقاله و سایر محتواها کسب درآمد کنند. در حال حاضر افرادی با چنین شرایط وجود دارند که در ترنسیس ماهانه بیش از ۲ میلیون درآمد کسب می کنند اگر شما تمایل دارید در منزل ترجمه کنید همین حالا در ترنسیس ثبت نام نمایید

استخدام مترجم زبان انگلیسی

بیشترین پروژه های ترجمه که در ارمیا تعریف می شوند مربوط به زبان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی است. از این رو استخدام مترجم زبان انگلیسی حائز اهمیت است و از آنجایی که کیفیت ترجمه بسیار مهم بوده، همواره تلاش می کنیم بهترین مترجمین زبان انگلیسی را استخدام کنیم.

Job Application

Please apply by filling out the details below.

صفحه 1 از 5

About You

Employment

How would you like to be contacted?

Upload your CV / Reume

Maximum size 10MB. PDF, DOC, TXT only please

Provide the link here. EG: http://www.quform.com